yavuz@yavuzusta.net
0536 927 59 92
yavuz usta
HAKKIMIZDA
Yavuz Usta
Yavuz USTA 2000 yılında kurulmuş olup Turizm, İnşaat, Tekstil, Ev Gereçleri, Yapı Malzemeleri alanlarında bugüne kadar en iyi şekilde hizmet vermiştir. 20 yıllık varlığı güvene dayanan şirketimizin genç girişimci yöneticileride aynı güven ve özveri ile çalışmalarını inşaat alanında devam etmektedir.

En büyük amacı ve azmin kaynağı güven olan Yavuz USTA fizibilite çalışmalarını arsa araştırmalarını geleceği de düşünerek arkasında sağlam yapılar bırakmak önceliği ile alanındaki öncülüğü devam ettirmektedir..

Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimizde ve ideallerimizdendir. İnşaat alanında kaliteli, güvenli, konforlu ve gelecek neslimizi düşünerek doğa ile iç içe yapılar inşa etmek önceliğimizdir.
Hedeflerimiz
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli inşaat sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
Emniyet
Proaktif güvenlik planlaması, çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya şantiye yakınında çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
 
© Yavuzusta  tüm hakları saklıdır